[ O FIRMIE


„OTEC-TRANS” jest wyspecjalizowaną firmą o wieloletnim doświadczeniu w transporcie drogowym oferującą najwyższą jakość usługi, co bezpośrednio przekłada się na realizację sprawnego transportu cysternami chemicznymi na terenie całej Europy.

Nieustanny rozwój i podnoszenie jakości usług, na przestrzeni lat pozwoliły nam zyskać zaufanie najbardziej wymagających klientów, których baza systematycznie się poszerza.

Oferując transport cysternami chemicznymi firma zapewnia realizację usług przy wykorzystaniu nowoczesnego, a przy tym ekologicznego sprzętu. Wiek  taboru nie przekracza 3 lat, który utrzymany jest w idealnym stanie technicznym. Autocysterny mają pojemność 22 – 30 tysięcy litrów.


Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

„OTEC-TRANS” dysponuje także nowoczesnym systemem operacyjnym, który umożliwia śledzenie transportu, szybką  analizę zmiennych i rejestrowanie każdego zdarzenia. Zaś specjalnie do tego powołany zespół może natychmiastowo na nie reagować i opracować procedury, które pozwolą na ich eliminację.


Wszystko to przekłada się na najwyższy poziom zadowolenia klientów i wyróżnia nas elastycznością, pozwalającą w najwyższym stopniu dostosować się do indywidualnych ich potrzeb i oczekiwań.